دانلود سریال یاغی

“” ترنت الکساندر آرنولد یکی از بهترین مدافعان کناری فوتبال جهان محسوب می‌شود و فصل قبل یکی از عوامل اصلی حذف دراماتیک بارسلونا در استادیوم آنفیلد مقابل لیورپول بود. حالا این بازیکن مدعی شد بعد از لیورپول بارسا تیم محبوب او به شمار می آید اما او هیچ وقت به جدایی از مرسی سایدی ها فکر نمی کند.

 

 

ترنت الکساندر آرنولد گفت: “وقتی من کوچکتر بودم هوادار سلتیک بودم اما اکنون به خاطر حضور استیون جرارد در رنجرز من بی طرف هستم. باید بگویم دیگر تیم محبوب من بارسلونا است. من احساس می کنم آنها به ارزش هایی مانند لیورپول پایبند هستند.

 

احتمال بازی در لالیگا یا بوندس لیگا؟ این موضوعی نیست که من واقعا در مورد آن فکر کرده باشم. من همیشه لیورپول را دوست داشته و هوادار این تیم بوده ام. من همیشه بازیکن لیورپول بوده ام بنابراین هیچ وقت دلیلی نداشته که در مورد این موضوع فکر کنم. من نمی توانم هر روز در اتاقم نشسته و به بازی کردن در تیم دیگری فکر کنم. در حال حاضر من بازیکن لیورپول هستم. من بیش از هر چیز این باشگاه را دوست دارم. من به هواداران شهر و همه ابعاد این تیم علاقمندم پس چرا به تیم دیگری فکر کنم.

 

لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو؟ از نظر من لئو مسی.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.