“” ستاره ۲۵ ساله و اسپانیایی در ژوئیه سال ۲۰۱۸ از ویارئال به میلان پیوست. کاستیخو در این مدت ۵۹ بازی برای روسونری انجام داده و آمار ۵ و ۸ پاس گل را به ثبت رسانده است. با این وجود عملکرد او بعد از انتخاب استفانو پیولی به عنوان سرمربی میلان پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.

 

ستاره اسپانیایی حالا ابراز امیدواری می‌کند که استفانو پیولی کارش را به عنوان سرمربی میلان ادامه دهد. کاستیخو در این باره گفت: ” گاهی اوقات سرمربی از همه چیز مهمتر است. مخصوصاً زمان‌هایی که شما در وضعیت دشواری قرار می‌گیرید. پیولی سرمربی خوبی است و ما امیدواریم که او سال آینده نیز همراه ما باشد.”

 

 

 

 

با وجود شایعاتی که درباره ستاره اسپانیایی میلان وجود داشت اما کاستیخو بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا این کشور را ترک نکرد. او در این باره گفت: ” من در ایتالیا ماندم تا این که خانواده‌ام را در معرض خطر قرار ندهم. اوضاع اینجا آسان نبود و افراد آلوده زیادی وجود داشتند اما با این وجود من تصمیم گرفتم که در میلان بمانم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.