به گزارش “مجله ایما”، لیورپول به لطف گل های جورجینیو واینالدوم ، محمد صلاح و سادیو مانه هجدهمین پیروزی پیاپی لیگ برتری خود را با نتیجه 3-2 مقابل وستهام در آنفیلد به دست آورد.

 

ستاره مصری لیورپول یعنی محمد صلاح در بازی دیشب پانزدهمین گل خود را در این فصل از رقابت های لیگ برتر به ثمر رساند؛ موضوعی که باعث شد ویرژیل فن دایک به تمجید از او بپردازد. ستاره هلندی گفت: ” من فکر می کنم او طی فصولی که در اینجا حضور داشته، نشان داده که یک بازیکن خارق العاده است و اعداد درباره او صحبت می کنند.

 

محمد صلاح یک بخش مهم از تیم ما محسوب می‌شود. او چه در حمله و چه در دفاع فوق العاده عمل می کند. ما بابت داشتن او بسیار خوشحال هستیم و امیدوارم که به همین روند ادامه دهد.”

 

 

 

 

فن دایک درباره وضعیت لیورپول نیز گفت: ” فکر می کنم باید از استراحتی که داشتیم استفاده کنیم. همه ما از آن لذت بردیم و حالا برای قسمت دوم فصل آماده هستیم. ما فقط ادامه خواهیم داد و مثبت نگر خواهیم ماند و عصبی نمی شویم. این مهم ترین چیز است.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.