“” لائوتارو مارتینز مهاجم گلزن و 22 ساله اینتر هدف اول بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی به شمار می آید و این تیم برای تقویت خط حمله اش به دنبال این مهاجم خوش آتیه است. بند آزاد سازی 111 میلیون یورویی در قرارداد لائوتارو با اینتر وجود دارد و بارسلونا امیدوار است بتواند با رقمی کمتر این انتقال را نهایی سازد.

 

 

در ماه های اخیر نام بازیکنان زیادی از جمله ایوان راکیتیچ و آرتورو ویئدال به عنوان گزینه های احتمال برای گنجانده شدن در قرارداد لائوتارو مارتینز و کم کردن رقم انتقال او به نوکمپ شنیده شده اما امروز موندذو دیپورتیوو مدعی شد آنتونیو کونته علاقمند به حضور عثمان دمبله ستاره فرانسوی و جوان بارسا در سن سیرو است.

 

عثمان دمبله که در سال های اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده تا پایان تابستان نیز احتمالا قادر به همراهی بارسا نخواهد بود. نشریه آ.اس چند روز قبل مدعی شد مدیران بارسلونا از شرایط عثمان دمبله به ستوه آمده و قصد فروش او را دارند. بدین ترتیب ممکن است عثمان دمبله راهی اینتر شده و مدیران بارسا بتوانند با جذب لائوتارو مارتینز مهم ترین نقل و انتقال تابستان پیش رو را رقم بزنند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.