مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

یوونتوس در سال 2012 و هنگامیکه مارکو وراتی به عنوان یک هافبک آینده دار در پسکارا ظهور کرد نیز به دنبال خرید این هافبک ریزنقش بود اما در نهایت کارلو آنچلوتی که در آن مقطع هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده داشت موفق به جذب مارکو وراتی شده و این هافبک ایتالیایی راهی پاریس شد.

 

 

اما سایت کالچومرکاتو مدعی شد احتمال معاوضه تابستانی بین میرالیم پیانیچ و مارکو وراتی وجود دارد. پیانیچ به دنبال جدایی از یوونتوس است و بارسلونا علاقه زیادی به خرید این هافبک بوسنیایی دارد اما دو تیم در مورد گزینه معاوضه بین پیانیچ و آرتور ملو به توافق نرسیده اند و هافبک برزیلی بارسا خواستار ماندن در نوکمپ است.

 

اما با توجه به احتمال حضور مکس آلگری در فصل بعد روی نیمکت پاری سن ژرمن ممکن است میرالیم پیانیچ نیز به همراه او راهی  پاریس شده و اینگونه مقدمات حضور مارکو وراتی در تورین فزراهم شود. مائوریتسیو ساری علاقه به جذب یک هافبک کارساز در ترکیب 4-3-3 دارد و مارکو وراتی می تواند نقشی همانند جورجینو در چلسی را برای ساری ایفا کند. وراتی در تابستان سال 2016 نیز به شدت مورد توجه بارسلونا قرار داشت و تا آستانه انتقال به این تیم پیش رفت اما در نهایت توافق حاصل نشد و وراتی در پاریس ماندگار شد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.