دانلود سریال یاغی

احمد باقری‌مقدم در گفت‌وگویی در واکنش به اعلام پروتکل‌های بهداشتی برای آغاز تمرینات تیم‌های فوتبال اظهار داشت: تا جایی که اطلاع دارم پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده توسط ستاد کرونا برای رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مختص شروع تمرینات است و احتمالا برای برگزاری مسابقات پروتکل‌های جدیدی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: دستورالعمل‌های ویژه برای پیش‌گیری و کنترل بیماری کووید19 به صورت خاص برای رشته‌های انفرادی اعلام شده و 30 رشته انفرادی می‌توانند فعالیت‌های تمرینی خود را آغاز کنند. علاوه بر آن ستاد مقابله با کرونا برای آغاز تمرینات تیم‌های فوتبال پروتکل‌های بهداشتی ویژه‌ای را اعلام کرده و شروع تمرینات تیم‌ها بلامانع است. فعالیت باشگاه‌ها و رشته‌های انفرادی در استان اصفهان نیز مشروط به تکمیل کردن‌ تعهدنامه‌های بهداشتی و تهیه اطلاعات جامع ورزشکاران است.  همچنین باشگاه‌ها موظف هستند توصیه‌های بهداشتی را برای مدیران و ورزشکاران به صورت بنر نصب کنند.

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان با اشاره به آموزش دادن پروتکل‌های بهداشتی به باشگاه‌ها و ورزشکاران در گفتگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان گفته است: تمام توصیه‌های موجود در پروتکل‌های بهداشتی از جمله بخش‌های ضدعفونی تهویه فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از ورود افراد بیمار توسط هیات پزشکی ورزشی آماده و به صورت لوح فشرده به باشگاه‌ها تحویل داده خواهد شد تا باشگاه‌ها این موارد را کنترل کنند. از طرف دیگر هیچ باشگاهی بدون برخورداری از شرایط اولیه حق شروع فعالیت را نخواهد داشت و بازرسان هیات پزشکی ورزشی با هماهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان از تمام باشگاه‌ها بازدید می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه تیم‌های فوتبال نیز باید برای شروع تمرینات‌شان مجوزهای لازم را اخذ کنند گفت: این مجوزها باید از ستاد ملی مقابله با کرونا مستقر در وزارت بهداشت و ستاد کرونا در ورزش مستقر در فدراسیون پزشکی ورزشی کسب شده و این 2 ستاد باید با فعالیت‌های تمرینی باشگاه‌ها و برگزاری رقابت‌ها موافقت کنند و بدون رعایت پیش‌شرط‌های ابلاغ شده امکان بازگشایی مسابقات وجود ندارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.