به گزارش “مجله ایما”، بهنام سراج بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر سایپا گفت: از هواداران مان تشکر می کنم چون 4 هفته سخت را پشت سر گذاشتیم، جدایی آقای اسکوچیچ تاثیرش را روی ما گذاشت و امیدوارم روی تیم ملی تاثیر مثبت بگذارد.

 

او ادامه داد: بازی بود که هم سایپا می توانست پیروز شود و هم ما می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. من به بچه ها گفته ام برای موفقیت صد در صد نه، 300 درصد باید تلاش کنیم. باعث افتخارم است که سرمربی صنعت نفت هستم و امیدوارم برای این تیم مفید باشم.

 

سرمربی صنعت نفت در مورد تاثیر منفی رفتن اسکوچیچ می گوید: ایشان یک دفعه رفتند و طبیعی است که تیمی که در رده چهارم است ضربه می خورد.

سراج در مورد ناراحتی بازیکنان از اسکوچیچ گفت: الان جو تیم بهتر شده است، در 4 هفته قبل هم حق مان باخت نبود اما امیدوارم در بازی های آینده بهتر کار کنیم و این نتایج را جبران کنیم.

 

او در مورد کمک شرکت نفت به باشگاه های تحت پوشش این وزارت خانه هم گفت: پارس جم و نفت مسجدسلیمان این کمک ها را گرفته اند اما برای ما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

سرمربی صنعت نفت در مورد تعطیلی لیگ به خاطر بیماری کرونا هم گفت: فکر می کنم بهتر است این اتفاق رخ بدهد تا برای بازیکنان اتفاقی نیفتد. البته این تصمیم کلان ورزش است.

 
سراج در مورد اعتراض جهانی و ال کثیر به تعویض هم گفت: بازیکن وقتی تعویض می شود طبیعی است که ناراحت باشد. از نظر من این موضوع هیچ مشکلی ندارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.