دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در یکی از مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را در اختیار دارد، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه گازپروم آرنا به مصاف تیم رده نهمی اورال خواهد رفت.

 

سردار آزمون، ملی پوش ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که در سه دیدار اخیرشان، در یک مسابقه جام حذفی جزو فهرست نبوده و در دو هفته گذشته لیگ برتر روسیه نیز به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته، امروز به جمع نفرات اصلی تیمش بازگشته و از ابتدا مقابل اورال بازی می‌کند.

 

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در دیدار رفت مقابل اورال که با برتری ۳ بر یک تیمش همراه بود، موفق شد یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد که امروز هم در بازگشت به ترکیب زنیت امیدوار به تکرار این درخشش است.

 

تیم زنیت سنت‌پترزبورگ در حال حاضر با ۱۴ پیروزی، ۵ مساوی و تنها ۲ باخت در این فصل ۴۷ امتیازی و صدرنشین جدول لیگ برتر روسیه است که کسب هر نتیجه‌ای در مسابقه امروز تغییری در جایگاه این تیم به وجود نمی‌آورد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.