مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ریاض محرز جدیدترین فوتبالیست شاغل در انگلیس است که منزل او مورد سرقت قرار می گیرد. طبق گزارش دیلی میل ارزش موراد سرقتی از ستاره الجزایری منچسترسیتی چیزی حدود 500 هزار پوند برآورد شده است.

سرقت هفته گذشته و زمانی رخ داده است که محرز در پنت هاوس مجلل خود در منچستر حضور نداشت.

 

 

 

 

در میان موارد سرقتی به ساعت ریچارد مایلز به ارزش 230 هزار پوند ساعت دیتونا به ارزش 40 هزار پوند و ساعت دِی دِیت به ارزش 30 هزار پوند برخورد می کنیم. نیمار اد شیران و کانیه وست دیگر افرادی هستند که دیگر طرح های این ساعت های رولکس را در اختیار دارند.

 

 

 

 

همچنین 50 هزار پوند پول نقد و دستبند کارتیه و وسایل ورزشی به ارزش در مجموع 150 هزار پوند نیز از محرز سرقت شده است.

 

 

 

 

اخیرا دله آلی ستاره تاتنهام در اثر حادثه سرقت در منزلش در شمال لندن مورد حمله سارقان قرار گرفته و زخمی شده بود. البته به نظر می رسید دله آلی موفق به فراری دادن دزدان شده و علیرغم درگیری به طور جدی مصدوم نشده است. دله آلی در کنار برادر و دوستانش در حال سپری کردن قرنطینه بوده که این اتفاق رخ داده است.

 

 

 

 

دو مرد درست بعد از نیمه شب وارد خانه این بازیکن شده و ستاره ملی پوش انگلیسی را تهدید کرده اند. دله آلی نیز با این دو نفر درگیر شده و هنگام فراری شدن سارقان و به علت برخورد ضربه چاقو دچار آسیب دیدگی از ناحیه صورت شده است.

سال گذشته از منزل محمود ساکو بازیکن فرانسوی پالاس نیز 500 هزار پوند سرقت شده بود.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.