دانلود سریال یاغی

“” اونای امری بعد از گذراندن یک دوره نسبتا موفق در تیم های سویا با پاری سن ژرمن در سال ۲۰۱۸ لیگ برتر انگلیس و باشگاه آرسنال را برای چالش جدید خود انتخاب کرد. با این وجود سرمربی اسپانیایی‌ بعد از حدود یک سال و نیم در اواسط فصل جاری و به دلیل کسب نتایج بسیار ضعیف از هدایت توپچی ها برکنار شد.

 

طی ماه های گذشته شایعات درباره سرمربیگری اونای امری در سری آ به گوش رسیده است؛ موضوعی که حالا این سرمربی به آن واکنش نشان داده است. امری گفت: “من 16 سال پشت سر هم مربیگری کردم بنابراین تصمیم گرفتم کمی استراحت کنم تا برای پروژه ای که بیشتر از آن الهام می گیرم آماده شوم.

 

من حضور در هیچ کشوری را رد نمی کنم؛ انگلیس فرانسه اسپانیا جاهایی که من قبلاً کار کرده ام یا ایتالیا که قبلاً هرگز در آن کار نکرده ام.”

 

 

 

 

امری در ادامه گفت:” من با چند باشگاه ایتالیایی مذاکره کردم اما به دلایلی حضور در آن تیم ها امکان پذیر نبود. با این وجود باید بگویم که رقابت های سری آ را دنبال می کنم. به خاطر رعایت احترام از باشگاه‌هایی که در این مدت با آنها مذاکره کردم نامی از آن ها نمی برم.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.