دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، تیم الهلال عربستان یکی از موفق ترین تیم های حال حاضر آسیا به شمار می رود و در صدر جدول لیگ عربستان و جایگاهی نزدیک به قهرمانی لیگ قرار دارد. این تیم همچنین با نتایجی عالی توانست قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا 2019 را کسب کند و به جام باشگاه های جهان برسد.

 

این نتایج درخشان باعث شده رزوان لوچسکو، سرمربی رومانیایی الهلال مورد توجه دیگر تیم ها قرار بگیرد. روزنامه حریت ترکیه گزارش داده که باشگاه فنرباغچه به شدت دنبال عقد قرارداد با این سرمربی موفق است. طبق این گزارش، فنرباغچه در نظر دارد برای باقی مانده این فصل سراغ میرچا لوچسکو، پدر سرمربی الهلال برود و در فصل آینده رزوان لوچسکو سرمربیگری این تیم را به عهده بگیرد و پدرش به عنوان مدیر ورزشی فعالیت کند.

 

با وجود این برنامه مفصلی که فنرباغچه برای لوچسکو تدارک دیده، بعید به نظر می رسد الهلال اجازه خروج سرمربی موفق خود را بدهد. چرا که در آینده ای نزدیک قرار است عربستانی ها با او جلساتی برای تمدید قرارداد و ادامه همکاری تشکیل دهند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.