به گزارش “مجله ایما”، بعد از اعتراض جنجالی هواداران بایرن مونیخ نسبت به رئیس باشگاه هوفن‌هایم در جریان دیدار اخیر دو تیم که به تنش‌های دامنه‌دار در فوتبال این کشور دامن زده است، هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ می‌گوید امیدوار است این تنش‌ها فروکش کند. فلیک در این باره گفت:” ما می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم”.

 

 

شاگردان فلیک روز شنبه هوفنهایم را 6-0 شکست دهند ولی این بازی تحت تاثیر بنرهای توهین‌آمیزی قرار گرفت که هواداران بایرن در اعتراض به رئیس ثروتمند باشگاه هوفن‌هایم در ورزشگاه این تیم به نمایش گذاشتند. داور بازی را متوقف کرد هر چند در نهایت بازیکنان دو تیم بازی را از سر گرفتند ولی در زمان باقی‌مانده به پاسکاری در میانه میدان بسنده کردند. بعد از این بازی رئیس باشگاه بایرن کارل هاینتس رومینیگه و دیگر مسئولین این تیم انتقادهای شدیدی از هواداران این تیم کردند.

 

هانسی فلیک در جدیدترین اظهارنظر خود در این باره گفت:” ما اینجا هستیم که فوتبال بازی کنیم. هوادارن ما با انجام کارهایی که من تاییدشان نمی‌کنم و معتقدم باید به آنها رسیدگی شود بازی خودمان را خراب کردند. همه باید برای برطرف شدن تنش‌ها تلاش کنند ولی من می‌خواهم دوباره همه حواسم به فوتبال باشد و نه حاشیه‌ها”.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.