دانلود سریال یاغی

“” در شرایطی که شیوع کروناویروس شروع به کار سرمربی جدید تیم ملی ایران را به تعویق انداخت فاکس اسپورت در گزارشی از دیدار دراگان اسکوچیچ با داور شوکر رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی از نهایی شدن تقابل این دو کشور بعد از فروکش کردن تب کروناویروس در مردادماه سال جاری در تهران یا زاگرب پرداخت.

به نوشته فاکس اسپورت اسکوچیچ به عنوان جانشین مارک ویلموتس بعد از این که نتوانست کار خود را در فروردین ماه 99 با تیم ملی استارت بزند حالا در تقابل با هموطنان کروات خود طعم نشستن روی نیمکت یکی از غول های بزرگ فوتبال آسیا به عنوان سرمربی را خواهد چشید.

این رسانه از دراگان که پیش از این سابقه هدایت چند باشگاه لیگ برتری ایران را در کارنامه دارد به عنوان پنجمین کروات تاریخ نیمکت تیم ملی بعد از پوکله پوویچ ایویچ بلاژویچ و ایوانکوویچ نام برد و مدعی شد اسکوچیچ به عنوان وارث بدشانس ویلموتس کار سختی برای نجات ایران در دور اول مقدماتی جام جهانی 2022 پیش رو خواهد داشت.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.