به گزارش “مجله ایما”، از ساعاتی دیگر دو تیم تاتنهام و لایپزیش در چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رو در روی یکدیگر قرار خواهد گرفت. یکی از اتفاقات جذاب بازی امشب تقابل سرمربیان دو تیم یعنی ژوزه مورینیو و جولیان ناگلزمان خواهد بود. نکته جالب اینکه وقتی ژوزه مورینیو با پورتو به مقام قهرمانی چمپیونزلیگ دست یافت، ناگلزمان تنها ۱۶ ساله بوده است.

 

سرمربی جوان لایپزیش حالا صحبت های جالبی را درباره آقای خاص مطرح کرده و به نوعی از او به عنوان الگوی خود یاد کرده است. ناگلزمان گفت: ” در زمان حضور در پورتو، او به خوبی من را شکل داد. این که او با تیمی مثل پورتو که در پرتغال تیم بزرگی است اما در عین حال بزرگترین باشگاه اروپا نیست، موفق به کسب لیگ قهرمانان شد بسیار چشمگیر بود.

در آن زمان او مربی بسیار جوانی بود که قبلاً خودش بازیکن بزرگی نبود. درست مثل وضعیت حال حاضر من. دیدن او برای من فوق‌العاده جذاب بود و در چند مورد از وی کپی برداری هم کردم. “

 

 

 

 

ناگلزمان در ادامه گفت: ” بعد از پورتو، مورینیو در تمام باشگاه های دیگر که در آن جا حضور داشت نیز موفق بود. برای من مورینیو یک مربی فوق العاده است تمام تمرکز خود را روی نتایج می گذارد و به زرق و برق بازی ها اهمیت چندانی نمی دهد. مورینیو نتیجه را به عنوان اولویت خود قرار می‌دهد و با توجه به عناوینی که کسب کرده قطعاً این روش اشتباه نبوده است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.