به گزارش مجله ایما، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز گذشته در نبرد با تیم گل‌گهر سیرجان شکست خورد تا چهارمین باخت متوالی آن به ثبت برسد. آنها در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن، پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان شکست خوردند تا با همان 30 امتیاز پیش از تعطیلات به کارشان ادامه بدهند. در صورتیکه صنعت نفت می‌توانست در این چهار بازی پیروز از زمین بیرون بیاید اکنون با اختلاف حداقل 3 امتیاز از تیم دوم جدول، در صدر قرار داشت اما اینگونه نشد.

 

پس از کش و‌ قوس‌های فراوان بالاخره دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات از این تیم جدا شد و روی نیمکت تیم ملی نشست. این سرمربی که در نیم‌فصل محبوب دلها در آبادان شده بود اما در نهایت به دلیل نامعلومی از آبادان رفت تا دل‌ها نسبت به او تیره شوند. رفتنی که دلیلش در نهایت مشخص نشد بیماری بوده، مشکلات خانوادگی، کمبودها و یا مساله‌ای دیگر.

 

با این حال مسئولان در دو بازی اخیر بهنام سراج را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرده اند و مرتضی بچاری و امید شریفی نسب به عنوان کمک مربی به تیم صنعت نفت اضافه شده‌اند، هنوز مشخص نیست که تصمیم نهایی هیات مدیره تیم نفت چیست. آیا سرمربی دیگری در راه است و بهنام سراج به عنوان کمک مربی کار خواهد کرد و یا بهنام سراج سکان را در دست خواهد گرفت.

 

بهنام سراج از سرمایه‌های فوتبال خوزستان است و دیر یا زود این توانایی را دارد تا هدایت یک تیم لیگ‌برتری را در دست بگیرد اما اگر قرار باشد وی به عنوان سرمربی در این تیم فعالیت کند به نظر می‌رسد باید کادرفنی وی تکمیل‌تر بشود، حضور چند مربی بومی با تفکرات نزدیک و البته همدلی بین آن‌ها یک پوئن مثبت به حساب می آید. شاید بهتر باشد در صورتیکه سراج به عنوان سرمربی به کارش ادامه بدهد یک مربی خارجی برای تکمیل کادرفنی به تیمشان اضافه بشود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.