دانلود سریال یاغی

“” مسئولان باشگاه تراکتور روز گذشته تصمیم گرفتند که تمرینات خود را بعد از تعطیلی چند روزه از فردا شروع کنند. از آنجایی که چند تیم لیگ برتری نیز تمرینات خود را شروع کردند یا قرار است آغاز کنند رییس فدراسیون پزشکی ورزشی مصاحبه ای انجام داد و اعلام کرد که هر تیمی تمرین کند با جریمه و با توبیخ روبه رو می شود.

این اظهارنظر شرایط خاصی را ایجاد کرده است. ایوب ذوالفقاری سرپرست تراکتور درباره اظهارنظر مهرزاد خلیلیان به خبرنگار “” گفت: «واقعیت این است که به صورت کتبی هنوز چیزی به دست ما نرسیده است. ما نمی دانیم چه باید بکنیم. از یک طرف معلوم نیست تکلیف لیگ چیست و از طرفی همه تیم ها تمرینات خود را شروع کردند یا قرار است شروع کنند.ما یک تیم مدعی هستیم نمی توانیم استراحت کنیم و رقبای مان کار کنند.»

وی ادامه داد: «ما قرار گذاشتیم از فردا تمرینات را شروع کنیم. اما این تصمیم اول به خاطر عقب نیفتادن از رقبا بود و دوم اینکه بازیکنان از نظر بدنی افت نکنند. البته ممکن است فردا تصمیم دیگری بگیریم و تمرینات را ادامه ندهیم اما باز هم بلاتکلیف هستیم.»

 

سرپرست تراکتور همچنین گفت: «قطعا جان و سلامتی بازیکنانی از هر چیزی مهم تر است وما این موضوع را درک می کنیم. اما چه باید بکنیم؟ سازمان لیگ که تکلیف ما را روشن نمی کند؛ یا بگویند لیگ تعطیل است یا اینکه برنامه بدهند تا بتوانیم کارمان را انجام بدهیم.»

ذوالفقاری در پایان افزود: «شما می بینید که کرونا کل دنیا را تعطیل کرده است. حتما می دانید در ایتالیا جان چند نفر گرفته شده است؟ قطعا دوست نداریم فوتبالیست های ارزنده مان کرونا بگیرند اما این تقصیر ما نیست. واقعا اگر لیگ را تعطیل کنند چه اتفاقی می افتد؟ همه چیز واضح و مشخص است اما مسئولان تکلیف را روشن نمی کنند. در این شرایط هیچ کدام از ما نمی دانیم چه باید انجام دهیم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.