مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

احمد سعادتمند با بیان اینکه دقایقی قبل جلسه‌ای با معاونین وزارت ارتباطات و مدیرعامل پست جمهوری اسلامی ایران داشتم اظهار کرد: این جلسه در راستای فعالیت‌های اقتصادی باشگاه بود که می‌تواند به استقلال کمک کند. اتفاقات خوبی در این بخش در شُرُف انجام است که باید اقدامات آن صورت بگیرد تا منافع آن را برای تیم احساس کنید.

 

او ادامه داد: این روزها بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تمرینات تیم ما از تاریخ یکم خردادماه شروع شده و بچه‌ها هر روز تمرین می‌کنند که فردا هم در دو نوبت تمرین خواهند کرد.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال اضافه کرد: دو زمین تمرین را برای تیم آماده کردیم و امروز هم در حال امضای تفاهم‌نامه با یکی از بهترین سالن‌های بدنسازی که در کشور وجود دارد و به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند هستیم که بخاطر آن هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنیم. از مدیریت این مجموعه فوق‌العاده حرفه‌ای ورزشی تشکر می‌کنم.

 

سعادتمند با اشاره به پرداختی‌هایی که اخیرا داشته‌اند عنوان کرد: با کمک یکی از دوستان توانستیم در شرایط بسیار بحرانی مطالبات دیاباته را پرداخت کنیم و خوشبختانه تیم در حال تمرین با تمام نفرات است. فکر می‌کنم در حال حاضر شرایط بسیار خوبی داریم و امیدوار هستم و ایمان دارم که کادر فنی تیم پزشکی و بازیکنان در حال زحمت هستند تا تمرینات خود را ادامه دهد و در صورت حضور در مسابقات با قدرت در مسابقات شرکت کند. باز هم می‌گویم مدعی قهرمانی هستیم.

 

او در خصوص انتخاب معاونت‌های باشگاه استقلال ابراز کرد: امروز دیدم یکی از عزیزان که برای من عزیز هستند و برای باشگاه استقلال زحمت کشیدند در جایی عنوان کرده که انتصاباتِ باشگاه استقلال قومیتی و از شمال کشور بوده‌اند اما جالب است شما خبرنگاران بدانید که هیچ یک از چهار نفری که اخیرا انتصاب کردم از شمال کشور نبودند. دو نفر تهرانی یک نفر آذری زبان و یک نفر از سمنان است. نمی‌دانم کدام یک را می‌گویند که از گیلان و مازندران هستند؟

 

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: اصلا در باشگاه استقلال با هیچ‌کس عهد اخوت نبستیم و تنها عهد ما با هواداران است. منافع باشگاه را در نظر می‌گیریم و قرار نیست ما مثل برخی‌ها از دوستان و اقوام خود استفاده کنیم. ما از هر کسی که لیاقت بیشتری داشته باشد و می‌تواند به صورت دلسوزانه به باشگاه کمک کند استفاده خواهیم کرد.

 

سعادتمند در خصوص اضافه شدن سه عضو جدید به هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: اعضای هیأت مدیره زحمت می‌کشند و ما با همه توان‌مان کار می‌کنیم. اتفاقات خوبی هم که رقم خورده با کمک همه این عزیزان بوده است. هیأت مدیره باشگاه با چهار عضو کارش را دنبال می‌کند و اگر قرار به ترمیم یا افزایشی باشد قطعا با نظر مجمع باشگاه و به نفع تیم خواهد بود.

 

 

 

 

او درباره جدایی خلف و روحی از باشگاه استقلال عنوان کرد: این دو نفر برای باشگاه زحمت کشیدند و از آنها تشکر می‌کنیم. قطعا همکاری این عزیزان با باشگاه ادامه‌دار است و من هم برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره درخواست رسمی سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد برای تعویق دیدار با استقلال اظهار کرد: نه اطلاعی درباره نامه‌ی آقای سعید آذری دوست خوبم به سازمان لیگ دارم و نه صحبت‌های آقای نکونام عزیز که استقلالی هم هست را شنیده‌ام.

 

او در خصوص اینکه نکونام عنوان کرده تا زمان نیامدن پاتوسی به ایران نباید بازی با استقلال برگزار شود عنوان کرد: ما هم دو بازیکن خارجی داشتیم و هر دو نفر مطالبات زیادی را از گذشته داشتند ولی ما تلاش کردیم و حداقل ۲۰ روز قبل از مسابقات این عزیزان به جمع ما اضافه شدند. آقای دیاباته از فردا به جمع تیم اضافه می‌شود. البته نباید این موضوعات مطرح شود.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: من هم مثل سایر مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری معتقد هستم که باید تمام مدیران کادر فنی و سرمربیان تیم‌ها از سوی سازمان لیگ دعوت می‌شدند و در یک جلسه تمام نظرات برای آغاز نحوه و زمان برگزاری شنیده می‌شد. الان برخی از باشگاه‌ها نمی‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند و به همین دلیل باید در یک جلسه و طی یک خرد جمعی تصمیم بهتری گرفته می‌شد تا کار را بهتر جلو ببرند.

 

سعادتمند در خصوص اینکه برخی باشگاه‌ها تصمیم به انصراف از لیگ برتر در صورت برگزاری بازی‌ها گرفته‌اند گفت: می‌بینیم که ایتالیا هم در حال شروع لیگ است.  ما نیز اعتقاد داریم که قهرمان باید در زمین مسابقه مشخص شود. ما یک بازی عقب افتاده داریم و حداکثر امتیازی که می‌توانیم در این فصل به دست آوریم ۳۰ امتیاز است.

او یادآور شد: از ابتدای فصل تا هفته چهارم چهاردهم جدول بودیم ولی در هفته چهاردهم به صدر جدول رسیدیم؛ پس در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست و تیم ما هم آنقدر تیم بزرگ و حرفه‌ای است که می‌تواند حق خود را در زمین فوتبال بگیرد.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: به دو دلیل موافق و مخالف برگزاری لیگ برتر هستم؛ دلیل موافقتم این است که مردم واقعا فوتبال و آن شور و هیجانی که مدت‌هاست بخاطر شیوع ویروس کرونا مشاهده نمی‌کنیم دوست دارند. باید به مرور زمان به سمتی برویم که مردم و به ویژه هواداران استقلال آن حس گذشته را به دست بیاورند اما بخاطر سلامتی بازیکنان نیز مخالف مسابقات هستم. البته امیدوارم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به سلامت این کار صورت بگیرد.

 

سعادتمند درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت مربیان و بازیکنان خارجی ازجمله شفر بودوروف و … گفت: قطعا این پرونده‌ها استقلال را اذیت می‌کند. این‌ها مبالغی است که فیفا حکم داده و باشگاه باید آنها را پرداخت کند. باید تلاش کنیم تا بتوانیم از پس این خان هم بگذریم.

 

 

 

 

او پیرامون اینکه با تلاش زیاد توانسته دیاباته و میلیچ را حفظ کند اظهار کرد: از تمام بازیکنان عزیز استقلال که خیلی منظم در تمرینات شرکت کردند و انگیزه زیادی دارند تشکر می‌کنم. ما دو بازیکن خارجی داریم و سایر نفرات ما بچه‌های همین مملکت هستند و به تک تک آنها افتخار می‌کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: از دیاباته و میلیچ تشکر می‌کنم چون بازیکنان با اخلاق و مقید به قرارداد حرفه‌ای خود هستند و باشگاه نیز وظیفه داشت تا شرایط حرفه‌ای‌گری خود را رعایت کند. ما هم تلاش کردیم کارمان را انجام دهیم اگرچه برخی دوستان دوست نداشتند که این کار صورت بگیرد و خیلی هم تلاش کردند. اگر زمان‌اش هم برسد اسامی آنها را خواهم گفت ولی خوشبختانه با کمک یکی از بهترین دوستان و همکارانم توانستیم مطالبات این دو بازیکن را پرداخت کنیم تا به جمع تیم برگردند.

 

سعادتمند ادامه داد: ما موهبت بزرگی به نام هواداران استقلال را داریم که آنها موجب می‌شوند تا باشگاه فعالیت خود را انجام دهد. صمیمانه از قلبم از تماشاگران استقلال تشکر می‌کنم که همواره به ما انرژی مثبت می‌دهند و با کمک آنها ادامه راه را خواهیم رفت.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.