دانلود سریال یاغی

“” دو سال بعد از انتقال هوشمندانه و 100 میلیون یورویی کریستیانو رونالدو از رئال که منجر به بالارفتن سهام باشگاه یوونتوس در بازار بورس طی تمام مدت فعالیتش شده بود بحران کروناویروس هر چه ستاره پرتغالی کاشته بود را درو کرد تا بانوی پیر ایتالیا با بدترین روزهای مالی از حیث ارزش سهام خود روبرو شود.

به نوشته رسانه های ایتالیا تلاش های آنیلی مالک یوونتوس و سایر سران و مدیران مارکتینگ یوونتوس برای نجات سهام باشگاه در بازارهای بین المللی بورس تحت تاثیر کوناویروس نابود شد تا این باشگاه در بدترین شرایط رکود مالی طی یکی دو دهه گذشته خود قرار بگیرد.

 

 

این اتفاق در حالی رخ داد که با ورود رونالدو پرتغالی به تورین باشگاه یوونتوس از حیث ارزش سهام خود به جایگاهی رسید که به عنوان تنها باشگاه ایتالیایی تاب رقابت با سایر باشگاه های متمول در راه خرید ستاره های بزرگ و گران قیمت دنیا را داشت و حرف اول را برای کسب عنوان قهرمانی اروپا در جمع باشگاه های بزرگ سری A ایتالیا را می زند اما حالا بحران کروناویروس این تیم پرافتخار را نیز زمین گیر کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.