به گزارش “مجله ایما” و به نقل از گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، نشست ستاد “مقابله با کرونا در ورزش” ظهر امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد و  مسعود سلطانی فر به صورت تلفنی با اعضای نشست و رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی صحبت کرد.

وزیر ورزش و جوانان مقابله با بیماری کرونا در ورزش را مهمترین اولویت کنونی کشور و مجموعه ورزش دانست و تصریح کرد که در این راستا تمام برنامه های عملیاتی به صورت دقیق و در اسرع وقت باید انجام شوند.

 

 بر اساس این گزارش، مهمترین مصوبات نشست امروز ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش چندین مصوبه  داشت که مهمترین آنها به این شرح هستند:
-مشخص شدن همکاران متخصص جهت ارائه خدمات مشاوره به ورزشکاران در خصوص نکات پزشکی و بهداشتی بیماری کرونا با هدف کاهش استرس، ایجاد آرامش و راهنمایی مبتلایان به این بیماری و همچنین راه اندازی یک صفحه اختصاصی در سایت خبری فدراسیون ها به همین منظور.

– هماهنگی لازم با دستگاه های ذیربط جهت جذب سربازیار بهداشت به منظور نظارت و بازرسی از اماکن ورزشی انجام شود و در این خصوص نشست هماهنگی با دکتر زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران برگزار شود.

-ایجاد هماهنگی دقیق میان رابطان بهداشتی فدراسیون های ورزشی با ستاد مقابله با کرونا در ورزش و همچنین فعالیت منسجم و تمام هیات های استانی پزشکی ورزشی.

-فراهم کردن زمینه برگزاری ویدیو کنفرانس ستاد مقابله با کرونا در ورزش با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و روسای هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور.

-فراهم کردن زمینه کسب امتیاز آموزشی برای دوره آموزشی کرونا ویروس با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.