دانلود سریال یاغی

”” بعد از کنار رفتن امیر سلطانی از سمت معاونت ورزشی باشگاه استقلال اینطور عنوان شد که او در فیش های واریزی جعلی مقصر بوده و به همین دلیل با تصمیم سعادتمند کنار گذاشته شده است.

 

سلطانی در این باره می گوید: اول بگویم که اگر آقای خلیل زاده حرف نمی زدند من هرگز در این باره صحبت نمی کردم اما الان مسائلی پیش آمده که باید در مورد آن توضیح بدهم تا از خودم دفاع کرده باشم.

 

او در مورد فیش واریزی به حساب دیاباته و میلیچ گفت: روز چهارشنبه آقای سعادتمند به من گفتند که فردی در خارج است که می خواهد پول میلیچ و دیاباته را پرداخت کند من هم به آقای سعادتمند گفتم در این روزهای سخت بعید است این اتفاق بیفتد. روز جمعه ایشان برای من دو فیش واریزی فرستادند و من دیدم نام فرستنده یک فرد خارجی است اگر می دانستم پشت این ماجرا چه کسی است حتما به آقای سعادتمند می گفتم چون اتفاق هایی که در زمان پندار توفیقی رقم خود را یادم بود.

 

وی افزود: بعد از این اتفاق بعد از یک ساعت تحقیق متوجه شدم فیش ها  جعلی است و من همان روز جمعه این موضوع را به آقای سعادتمند منتقل کردم. حتی یک فیش واقعی هم برای ایشان فرستادم که فرق آن را با این فیش متوجه شود. در این فیش آدرس فرستنده در کشور نروژ وجود خارجی نداشت و من حتی به آقای سعادتمند گفتم تا تایید میلیچ و دیاباته را در مورد واریز پول نگرفته اید این موضوع را رسانه ای نکنید. 

 

او در مورد تشکر سعادتمند از فرد واریز کننده پول هم گفت: من وقتی به آقای سعادتمند ماجرا را اطلاع دادم امیدوار بودم که  متوجه جعلی بودن سند شده باشند ولی ایشان روز یکشنبه در مصاحبه ای از آن فرد تشکر کردند. پرسیدم چرا؟ من تازه آن زمان متوجه شدم پشت ارسال سندهای جعلی چه کسی بوده است. این کل ماجرا بود که من بدون کم و کاست آن را تعریف کردم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.