به گزارش “مجله ایما” برنامه جدید بارسا برای تقویت تابستانی مشخص شد. جذب حداقل دو مهاجم با کیفیت که یکی از آن‌‌ها لائوتارو مارتینز ستاره ۲۲ ساله و آرژانتینی اینتر است.

 

این بازیکن که در فصل جاری ۳۰ بازی برای اینتر انجام داده و ۱۶ گل به ثمر رسانده قیمتی در حدود ۹۴ میلیون یورو دارد. به همین دلیل باشگاه بارسلونا بسته ویژه‌ای برای ارائه به اینتر آماده کرده تا هر طور شده مارتینز را به کاتالونیا بیاورد.

 

سران آبی و اناری‌ها در نظر دارند تا ۶۰ میلیون یورو پول نقد را به همراه نلسون سمدو و آرتور ویدال به اینتر بدهند و در عوض لائوتارو را به خدمت بگیرند.

 

پیش از این نیز بارسلونا علاقه به جذب لائوتارو نشان داده بود اما اینتر بلافاصله نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و همه چیز را رد کرد. با این حال باید دید که آیا مدیران این تیم ایتالیایی بسته پیشنهادی بارسا را قبول می‌کنند یا باز هم برابر آن‌ها مقاومت خواهند کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.