آرمین سهرابیان در این باره به “مجله ایما” گفت: در نتایج ضعیف ما کادرفنی تقصیری ندارند، آنها همه نکات را به ما می گویند و نازک تر از گل نمی گویند. این نتایج به خاطر بی عرضگی ما است و به کارفنی ربطی ندارد، بازی که باید می بردیم را واگذار کردیم.

او ادامه داد: در نیمه اول باید 4 گل به صنعت می زدیم ولی با یک گل شکست خوردیم. کادرفنی اینقدر حمایت می کنند و با این شرایط آقای صادقی چیزی به ما نمی گوید. ایشان یک مرد با اخلاق است و یکی از فنی ترین مربی های لیگ برتر است. اگر قرار باشد کسی را کنار بگذارند باید ما بازیکنان را کنار بگذارند. باید بازیکنان را تقویت کنند نه کادرفنی و آنها دارند تلاش می کنند. تیم ما جوان است و ما بازیکنان آنطور که باید و شاید عمل نمی کنیم. خیلی راحت و سر اشتباهات بچه گانه نتایج را واگذار می کنیم.

 

او در مورد شرایط بد سایپا در جدول رده بندی می گوید: باشگاه حق دارد ناراحت باشد ولی باید پشت مربی باشد. آقای صادقی چه از نظر فنی و چه اخلاقی عالی است. خودم خیلی از ایشان یاد گرفتم و باید از ایشان حمایت شود. اگر کسی را قرار باشد کنار بگذارند ما بازیکنان هستیم.

 

مدافع سایپا در پایان گفت: اگر از کادرفنی حمایت شود قول می دهم فصل بعد یک تیم خیلی خوب می شویم. قول می دهیم از این بعد شرایط را عوض کنیم و واقعا خیلی انگیزه داریم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.