دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، استقلال در حالی وارد دور برگشت لیگ برتر و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 شد که هنوز می توانست از یک سهمیه آسیایی در فهرست خارجی های خود همین طور یک سهمیه بازیکن آزاد برای تقویت فهرست نفرات خود بهره ببرد.

در نشستی که میان علی فتح ا.. زاده و فرهاد مجیدی برگزار شد سرپرست باشگاه استقلال با شنیدن درخواست های سرمربی تیم برای تقویت در برخی پست ها اعلام آمادگی کرد تا سهمیه آسیایی و بازیکن آزاد را مورد استفاده قرار داده و بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد. 

از همین رو هیچ بعید نیست در روزهای پایانی سال باشگاه استقلال با جذب بازیکنی از آسیا فهرست خارجی های خود را براساس نیاز فرهاد تکمیل کند، سهمیه ای که از مدت ها قبل یک بازیکن آینده دار ازبک برای پرکردن آن نام خود را بر سر زبان ها انداخته و اتفاقا نمایش های خوبی نیز به همراه باشگاه پاختاکور در این فصل از ACL داشته است.

 

جلال الدین ماشاریپوف وینگر چپ پای ازبکستانی که از سه فصل قبل و دوران مربیگری علیرضا منصوریان وقتی تازه در فوتبال این کشور آسیای میانه برای خود نامی دست و پا کرده بود به عنوان یکی از اهداف خارجی استقلال نامش برسر زبان ها افتاد، جدی ترین گزینه برای تکمیل فهرست آبی ها برای ادامه فصل و لیگ قهرمانان محسوب می شود اما جذب او به این سادگی نیز نیست چون قراردادی طولانی مدت با پاختاکور تاشکند دارد.

نکته جالب در خصوص جلال الدین ماشاریپوف این که به تازگی نام او در بین 5 ستاره این فصل لیگ قهرمانان قرار گرفته و کارشناسان ای اف سی و کمیته برگزاری ACL از او در کنار نفراتی همچون آندرس اینیستا، بافتیمبی گومیس و … به عنوان شانس اصلی انتخاب به عنوان ستاره مرحله گروهی نام برده اند که همین امر ارزش او در بازارهای بین المللی را بالا برده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.