به گزارش “مجله ایما”، با شیوع موج جدی ویروس کرونا، فدراسیون پزشکی با دستورالعمل خود و در ادامه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ سه دیدار باقی مانده از لیگ برتر و دیدارهای این هفته از لیگ یک را بدون حضور هواداران برگزار کرد.

هرچند عدم حضور هواداران در اصفهان با حواشی زیادی همراه بوده و در این زمینه شایعاتی نیز مبنی بر برگزاری دیدارهای هفته آینده با حضور هواداران باعث انتقاد بیشتری شده اما سازمان لیگ با رد این شایعه اعلام کرد که دیدارهای هفته آینده نیز بدون حضور هواداران انجام خواهد شد و اخبار مربوط به تعویق یا حضور هواداران را تکذیب کرد.

سهیل مهدی، مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر در این زمینه به مجله ایما می‌گوید: بعد از تشکیل ستاد ضد کرونا در فدراسیون ورزشی و انتشار بیانیه یک و دو، این ظن به وجود آمد که همه مسابقات ورزشی تعطیل می شود اما این مساله فوتبال را در بر نمیگیرد و ضمن اینکه صحبت های وزیر ورزش در همین رابطه است و مسابقات لیگ فوتبال طبق برنامه انجام و بدون حضور هواداران خواهد بود.

بر این اساس دیدارهای هفته آینده طبق برنامه به انجام خواهد رسید و تنها حضور هواداران با ممنوعیت همراه است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.