به گزارش “مجله ایما”، شش سال از قهرمانی تراکتور گذشته است و تغییرات زیادی را در بدنه تراکتور شاهد بودیم. تراکتوری که در آن علی کریمی و کریم انصاری فرد را در ترکیب خود داشت و تراکتور پرستاره ای برای لیگ ایران بود.

تراکتور هر چند در آن سال نتوانست به قهرمانی در لیگ برسد ولی اتفاقات روز آخر مسابقات لیگ یا شایعه دو بر دو و دفاعی شدن تراکتور به دستور تونی الیویرا در شرایطی که نیاز به گلزنی داشت در تاریخ فوتبال ایران با نام جمعه سیاه فوتبال ایران ماندگار شد.

بعد از 6 سال تراکتور فردا به مصاف مس کرمان خواهد رفت و از آن تیم پرستاره تنها سه نفر در این تیم مانده است. یک بازیکن، یک مربی و یک مسئول تدارکات. علیرضا پژمان در آن سال دستیار تونی الیویرا بود و اکنون دستیار ساکت الهامی است. میلاد فخرالدینی در آن سال آخرین سال حضورش در تراکتور بود و سربازی اش رو به پایان بود و اکنون این بازیکن نیز به این تیم اضافه شده است و مجید آقازاده سومین بازمانده سال 92 است که از آن سال تا به حال مسئول تدارکات تراکتور است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.