دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سرانجام با وجود پافشاری های صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با گسترش شیوع کروناویروس در ایران رقابت های لیگ برتر تا اواسط فروردین ماه 99 تعطیل شد. با این تصمیم سران باشگاه ها و مربیان نیز تا حدودی از بلاتکلیفی خارج و تمرینات خود را برای مدتی نسبتا طولانی تعطیل کردند.

یکی از این تیم ها استقلال تهران بود که بنا به تصمیم فرهاد مجیدی تا 25 اسفندماه تمرینات را تعطیل کرد تا مجددا از این روز دور هم جمع شده با فروکش کردن بحران کروناویروس دوباره برنامه آماده سازی خود را از سر بگیرند. با این تصمیم بازیکنان داخلی برای استراحت در کنار خانواده راهی شهرهای خود شدند تا سه بازیکن خارجی این تیم نیز در صدد گرفتن مرخصی بیشتر و ترک ایران باشند.

هروه میلیچ، شیخ دیاباته و نیکولای بودوروف دیروز با قطعی شدن تعطیلی ده روزه تمرینات خواستار مرخصی و ترک ایران شدند اما در این راه با توجه به لغو بسیاری از پروازهای خروجی با مشکلات غیرمنتظره ای روبرو و سفرشان در ابهام قرار گرفت. جالب این که دیاباته مصدوم در حالی که امید می رفت از هفته آتی به تمرینات اضافه شود با ترک ایران به احتمال فراوان باید روزهای پایانی درمانی خود را در فرانسه پیگیری و گزارش افدامات خود را به کادرپزشکی استقلال بدهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.