به گزارش “مجله ایما”، در روزهای تعطیلی لیگ های معتبر، هنوز در چند کشور بازی ها جریان دارند و امروز نیز دیدارهای بسیار حساسی در دو کشور ترکیه و همچنین عربستان سعودی برگزار خواهد شد. از دقایقی بعد تیم های ترابزون اسپور ترکیه و استانبول باشاک شهیر در ورزشگاه مدیکال پارک به مصاف هم خواهند رفت. این بازی تقابل تیم های اول و دوم سوپرلیگ ترکیه است  و در سرنوشت قهرمانی تاثیرگذار خواهد بود.

 

 

از ساعت 19:30 نیز گالاتاسارای و بشیکتاش دربی بزرگ استانبول را برگزار می‌کنند. بازی این دو تیم همیشه از هیجان بسیار زیادی برخوردار بوده و باوجود این که آن ها در جدول وضعیت خوبی ندارند، این دیدار همچنان بین طرفداران اهمیت زیادی دارد. بازی آخر هم ساعت 21:15 بین تیم های النصر عربستان و الاهلی در چارچوب نیمه نهایی جام حذفی خواهد بود.

 

هر سه بازی جذاب امروز به صورت زنده از اپلیکیشن و وبسایت آنتن پخش خواهد شد. فردا نیز بازی های فوتبال قطر را می‌توانید از آنتن مشاهده کنید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.