دانلود سریال یاغی

“” آیا او می ماند؟ آیا او می رود؟
این ها سوالاتی هستند که درباره آینده ستاره اتریشی بایرن مونیخ یعنی داوید آلابا مطرح می‌شود. این موضوع حالا به اوج خود رسیده چرا که آلابا اخیراً مدیر برنامه‌های خود را نیز تغییر داده است.

 

آلابا که به تازگی هیچ صحبتی درباره آینده خود نکرده مدیر برنامه هایش را به نیز به پینی زهیوی تغییر داده است. با این وجود به گفته نشریه بیلد آلمان پدر آلابا و مدیر برنامه هایش هنوز در حال مذاکره برای ادامه همکاری با بایرن‌مونیخ هستند.

 

 

 

 

اما سوال دیگری که درباره آلابا مطرح می‌شود این است که آیا او به دنبال امضای یک قرارداد جدید است؟
پاسخ این سوال هم مشخص نیست چرا که به نظر می‌رسد رئال مادرید و بارسلونا نیز به دنبال جذب این مدافع اتریشی هستند اما در حال حاضر بازار نقل و انتقالاتی به دلیل شیوع ویروس کرونا به نوعی فلج شده است.

 

آلابا اخیراً در مصاحبه‌ای پاسخ به سوالی مبنی بر ادامه فوتبالش در بایرن را اینگونه داده بود:” آینده من در بایرن؟ فکر می کنم که…”
با این وجود او در چند ماه گذشته نیز قابلیت های خود را به خوبی نشان داده است. آلابا بازیکنی است که هم در خط دفاعی و هم در پست هافبک فوق العاده عمل می کند و باید دید آیا باواریایی‌ها بعد از حدود ۱۲ سال راضی به جدایی این ستاره خود خواهند شد یا خیر؟

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.