دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در تابستان سال ۲۰۱۹ شیاطین سرخ دنیل جیمز، هری مگوایر و آرون ون بیساکا را به خدمت گرفتند. این خریدها در ژانویه نیز ادامه داشت و منچستریونایتد با قراردادی به ارزش ۵۵ میلیون یورو و بعد از کش و قوس‌های فراوان برونو فرناندز را از اسپورتینگ لیسبون به خدمت گرفت.

 

ستاره پرتغالی در همین چند بازی که در ترکیب یونایتد قرار گرفته عملکرد فوق العاده ای داشته و به یکی از مهره های کلیدی تیم اوله گنار سولسشر تبدیل شده است. سرمربی شیاطین سرخ در این باره می گوید: ” شما باید در تیمی مانند منچستر یونایتد قدرت ریسک پذیری و همچنین شجاعت داشته باشید. این موضوع هم درخواست هواداران به حساب می‌آید و هم درخواست باشگاه. اتفاقی که در دوران الکس فرگوسن نیز رخ می داد. او هم به بازیکنان و هم به تیم انگیزه داده و چهارمین قطعه پازل منچستر یونایتد به حساب می‌آید.”

 

 

 

 

سولسشر در ادامه گفت: ” بیشترین چیزی که در مورد برونو مرا تحت تاثیر قرار داده شخصیت فوق العاده اش بوده است. ما قبل از آمدن او به اینجا هم از توانایی و استعداد فوق العاده اش با خبر بودیم. اگر شما به عملکرد او توجه کنید، متوجه خواهید شد که انگیزه زیادی دارد و همیشه به پیروز شدن فکر می کند. با خودم گفتم که او همان بازیکنی است که ما می خواستیم. هیچ وقت ناامید می‌شود و انگیزه زیادی نیز به تیم داده است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.