مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

کالیدو کولیبالی بازیکنی بوده که طی سالیان گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب ناپولی ارائه داده و همواره فرم خوب خود را حفظ کرده است؛ موضوعی که باعث شده در یکی دو فصل گذشته بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند.

 

مدافع ۲۷ ساله ناپولی تا سال ۲۰۲۳ با این تیم قرارداد دارد اما با این حال گفته می‌شود که او روزهای آخر حضور خود را در این تیم ایتالیایی پشت سر می‌گذارد. همچنین از تیم‌هایی نظیر لیورپول و پاری سن ژرمن به عنوان جدیدترین مشتریان کالیدو کولیبالی یاد می‌شود.

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه خبرنگار معروف انگلیسی یعنی دانکن کاستلز مدعی شده که منچسترسیتی هم به صف مشتریان مدافع سنگالی ناپولی اضافه شده است. بر این اساس پپ گواردیولا قصد دارد هر طور که شده برای بهبود فاز دفاعی تیمش کولیبالی را به خدمت بگیرد. گفته می‌شود که منچسترسیتی با رئیس باشگاه ناپولی یعنی اورلیو دی لورنتیس نیز مذاکرات خود را آغاز کرده است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.