“” در شرایطی که فوتبال در سراسر جهان تعطیل شده کاربران فوتبال دوست شبکه های اجتماعی باپرداختن به چالش ها و اتفاقات مختلف خود را مشغول می‌کنند و ایرانی ها نیز از این قافله عقب نمانده اند. از دو روز پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی رسمی را با عنوان اسطوره های ایرانی لیگ قهرمانان برگزار کرده که در آن احسان حاج صفی قاسم حدادی فر مهدی رحمتی سیدجلال حسینی و فرهاد مجیدی حضور دارند و حالا رقابت بین آن ها به اوج خود رسیده است.

 

پس از گذشتبیش از 48 ساعت از آغاز این نظرخواهی 2 میلیون و 800 هزار نفر در نظرسنجی شرکت کرده اند که عدد عجیب و رکورد فوق العاده ای است. در ابتدا سیدجلال حسینی رای بیشتری را در اختیار داشت اما حالا فرهاد مجیدی از او پیشی گرفته و با 54 درصد در صدر جدول قرار دارد. این در حالی است که سه گزینه دیگر روی هم 2 درصد رای آورده اند!

 

علاوه بر حضور خودجوش طرفداران کانال ها و صفحه های هواداری نیزنقش پررنگی در داغ کردن این نظرسنجی داشته اند. نکته جالب و شاید عجیب این است که بخشی از این مشارکت سه میلیونی به کاربرانی مربوط است که با راه های تقلبی قصد دارند تا رای خود را ثبت کنند. در فضای مجازی برنامه هایی معرفی شده اند که قابلیت لمس بی نهایت روی صفحه را ارائه می‌کنند و همچنین عده ای با پاک کردن تاریخچه مرورگر آمار را بالا برده اند.

حالا باید دید در ساعات آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و این کشمکش آبی و قرمز در روزهای تعطیلی فوتبال به چه نتیجه ای ختم خواهد شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.