به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که آسیا وضعیت بعد از شیوع بیماری آنفولانزا و ویروس کرونا وضعیت جدیدی را تجربه می‌کند فوتبال این قاره بزرگ نیز با مسائلی دست و پنجه نرم خواهد کرد که پیش از این تجربه نکرده است.

در حال حاضر و در شرایطی که موضوع تعطیلی مسابقات فوتبال تبدیل به یکی از مهمترین سوژه‌های ورزشی در سراسر این قاره شده کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار بود در کوالالامپور پایتخت مالزی جلسه ای برگزار کند که این جلسه به تعویق افتاد.

بنابر توییت هایی که برخی خبرنگاران نزدیک به برخی از اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر کرده اند، این جلسه که سیزدهمین جلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده و قرار بود در ماه آینده برگزار بشود ، لغو شده است. علت این لغو مشکلاتی است که اعضای کمیته اجرایی در سفر به کشورهای مختلف دارند چراکه در حال حاضر منع پرواز از برخی کشورها به سایر کشورها به صورت جدی در کشورهای مختلف قاره آسیا دنبال می شود.

برای این جلسه تاریخ جدیدی تعیین می شور که بعدا به اطلاع اعضا خواهد رسید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.