مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

 

“” اگرچه فرانکی دی یونگ شروع درخشانی در ترکیب بارسلونا داشت اما در ماه های اخیر عملکرد او دچار افت شده  بسیاری معتقدند تغییر پست در بارسلونا و جلوتر بازی کردن یکی از دلایل رقم خوردن این شرایط بوده است. رونالد کومان نیز ضمن اشاره به این موضوع اذعان داشت این روند می تواند به سود فرانکی دی یونگ بوده و باعث پیشرفت او بشود.

 

 

رونالد کومان گفت: “مهم این است که فرانکی دی یونگ حتی اگر در در موقعیت دلخواهش نباشد نیز بازی کند. در ترکیب با تیم ملی هلند او عقب تر بازی می کند اما ما دو هافبک توپ نگهدار در اختیار داریم و بارسلونا فقط با یک هافبک یک یا دو هافبک مرکزی یا بعضی اوقات با چهار هافبک مرکزی بازی می کند.

 

پستی که دی یونگ در آن در بارسلونا بازی می کند با پست او در تیم ملی هلند و آژاکس متفاوت است. در حال حاضر فرانکی دی یونگ در حال یادگیری و پیشرفت بیشتر بوده و این به سوئد او خواهد بود. اما موقفعیت هجومی این بازیکن در بارسا اما بهترین پست برای او نیست. من فکر می کنم او بهتر است در پست هافبک دفاعی قرار گرفته و عقب تر بازی کند.”

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.