به گزارش “مجله ایما”، اتلتیکومادرید در همان دقایق ابتدایی دیدار برابر لیورپول به گل رسیده و تا پایان موفق به محافظت از برتری اش شد. دیگو سیمئونه اذعان داشت هرگز تا به حال شاهد چنین حمایتی از سوی هواداران در استادیوم نبوده و می داند تیمش در دیدار برگشت در آنفلید چه کار دشواری خواهد داشت.

 

دیگو سیمئونه گفت: “فضای حاکم بر استادیوم فوق العاده بود و چنین شرایطی باعث می شود شما بخواهید با تمام وجود بازی کنید. بازیکنانم تمام تلاش خود را همانند دیدار مقابل والنسیا انجام دادند و من طی این هشت سال تا به حال چنین حمایتی از سوی هواداران اتلتیکومادرید ندیده بودم.

 

 

این بهترین شب برای باشگاه نبود زیرا ما هنوز عنوانی کسب نکرده ایم، اما شب هایی وجود دارد که شما هرگز فراموش نمی کنید و این یکی از آن شب ها بود. بهترین تیم جهان بعد از کسب پیروزی های متوالی به خانه ما آمده بود و ما موفق به شکست چنین تیمی شدیم.

 

ما در دیدار برگشت باید با فروتنی و تواضع در استادیوم آنفیلد به میدان برویم، زیرا حریف مان عادت دارد در خانه اش بازی هایی فوق العاده ارائه دهد. ما مقابل حریف دشواری بازی می کردیم که عادت به پیاده کردن سبک های مختلفی در زمین داشته و بازیکنان فیزیکی قدرتمندی دارد، اما ما در همان ابتدای بازی به خوبی واکنش نشان داده و در ادامه توانستیم نتیجه را حفظ کنیم.

 

ما در ضدحمله ها در ادامه شانس هایی برای گلزنی داشتیم و می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. ما تیمی هستیم که گروهی بازی می کنیم. اگر مهاجمان در کار دفاعی شرکت نمی کردند، اتلتیکومادرید نمی توانست به چنین نتیجه ای دست یابد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.