مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” در حالی که بعضی از تیم ها تمرینات آماده سازی خود را از نو آغاز کرده اند با این احتمال که بازی های لیگ برتر اردیبهشت ماه دنبال خواهد شد؛ تمرینات بعضی از تیم ها هم تعطیل است که یکی از این تیم ها شاهین شهرداری بوشهر است. تیمی که برای بقاء می جنگند و با توجه به روند خوبی که در دور برگشت بازی ها داشته به تحقق این مهم امیدوار است. 

 

میشو سرمربی تیم شاهین که به خارج از کشور سفر کرده هنوز به بوشهر بازنگشته است و البته او اگر دراین برهه از زمان هم تصمیم به بازگشت به ایران بگیرد با توجه به محدودیت های پروازی قادر به انجام این کار نخواهد بود. با این حال باشگاه شاهین بوشهر اعلام کرده تمرینات خود را تنها با نظر فدراسیون پزشکی آغاز خواهد کرد. 

 

گفتنی است فدراسیون پزشکی هنوز برای هیچ تیمی مجوز تمرین صادر نکرده است. با اینکه برخی تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده اند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.