به گزارش “مجله ایما”، رئال مادرید در شبی که از روزهای خوبش فاصله بسیاری داشت، برابر بتیس 2-1 مغلوب شد. این شکست یک هفته پس از پیروزی بر بارسلونا حاصل شد تا کهکشانی ها یک بار دیگر صدر را به بارسلونا تقدیم کنند.

رئال ابتدا یک گل دریافت کرد ولی با گل کریم بنزما از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی اما کریستین تیو گل دوم را به رئال زد تا شاگردان زیدان با شکست به خانه برگردند. حالا بارسا دو امتیاز بیشتر از رئال دارد و باید دید در 11 هفته پایانی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

 

 

 

کاسیمیرو ستاره برزیلی رئال در مورد شکست از بتیس گفت:« برای فتح لالیگا باید تمام بازی ها را جدی گرفت ولی برابر بتیس خیلی بد بودیم. نمایش خوبی نداشتیم و حریف برتر از ما بود. بتیس بهتر بازی کرد و باید به این تیم تبریک گفت. ما در سطح خودمان نبودیم و تلاش زیادی هم نکردیم. باید مثل ال کلاسیکو و با جدیت و سختکوشی بازی می کردیم اما اصلا مثل روز بازی با بارسا نبودیم.»

 

کاسیمیرو در ادامه گفت:« این شکست شاید به قیمت از دست رفتن لالیگا تمام شود ولی در هر صورت باید روی پیروزی در بازی بعدی(ایبار) تمرکز کنیم.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.