مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، از ساعتی قبل شایعه ای عجیب در فضای مجازی مبنی بر مثبت شدن تست کرونای مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان دست به دست شد. 

در همین راستا با برانوش نیک‌بین، مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان که اصلی ترین همراه وزیر ورزش در برنامه ها و سفرها به حساب می آید، تماس گرفتیم.

او در این باره به “مجله ایما” گفت: این شایعه کذب محض است. متاسفانه این روزها بازار این اخبار داغ است، اما من قاطعانه این خبر را تکذیب می کنم. آقای وزیر از صبح امروز در دفترش حضور دارد و چند جلسه هم داشته است. اتفاقا امروز آقای ناظمی هم مصاحبه نوروزی را با وزیر ترتیب دادند.

نیک بین در ادامه افزود: روز چهارشنبه در دولت از همه اعضای هیات دولت تست گرفته بودند که جواب تست دکتر سلطانی فر منفی بود. خدا را شکر او مشکلی ندارد. بهتر است به این شایعات توجه نکنید.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.