مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

گابریله گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا بعد از مشخص شدن تاریخ شروع مجدد سری آ در این کشور که قرار است از روز 20 ژوئن (31 خرداد) از سر گرفته شود می‌گوید این پیامی امیدبخش برای کل کشور ایتالیا است.

 

 

وزیر کشور ایتالیا وینچنزو اسپادافورا دیروز رسما اعلام کرد که لیگ سری آ از تاریخ 20 ژوئن از سر گرفته خواهد شد. فوتبال ایتالیا از اسفندماه با شروع بحران اپیدمی کووید19 به حالت تعلیق درآمده و تیمهای سری آ تا پایان فصل 12 تا 13 بازی دیگر در پیش خواهند داشت.

 

گراوینا در این باره گفت: شروع مجدد فوتبال برای کل کشور ایتالیا پیامی امیدبخش خواهد بود. من از این بابت خوشحال و راضی هستم. این موفقیتی است که ما به همراه جناب وزیر اسپادافورا و کل مقامات دولت فدرال در آن شریک هستیم.

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در ادامه گفت: این پروژه ما با مسئولیت بزرگی همراه است چون قرار است سرمایه‌گذاری قابل توجهی در سری آ ب و سی انجام شود و البته امیدوارم لیگ سری آ زنان هم در این پروژه شامل شود.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.