دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در حالی که رای بی‌سابقه کمیته تعیین وضعیت در خصوص محرومیت سنگین دو بازیکن شهرخودرو باعث سر و صدای زیادی قبل و بعد از رویارویی با پرسپولیس تهران شده، این رای به کمیته استیناف رفته تا در خصوص درستی آن اعلام نظر شود.

باشگاه شهرخودرو خراسان، حسن جعفری و سرلک که تمامی مستندات خود را دال بر بی‌گناهی و نادرستی رای تعیین وضعیت ارائه کرده‌اند، این روزها چشم انتظار رای نهایی کمیته استیناف هستند تا در این خصوص تکلیف خود را بدانند و برای ادامه کارشان تصمیم‌گیری کنند.

حسن جعفری که در اظهارنظری رسمی اعلام کرده در صورت تایید رای برای همیشه فوتبال را در اعتراض به رای اولیه کنار خواهد گذاشت و از باشگاه شهرخودرو خبر می‌رسد مستندات ارائه شده به استیناف برای ارائه به رسانه‌ها آماده شده تا در صورت هر اتفاقی غیر از آنچه که مشهدی‌ها خود را محق می‌دانند، در رسانه‌ها به بحث و گفتگو گذاشته شود.

قطعا شرایط این روزهای فدراسیون فوتبال با توجه به بحث اساسنامه و انتخابات نیز شرایطی عادی نیست اما حساسیت ایجاد شده در این پرونده باعث شده تا زمان صدور رای استیناف بیش از پیش به چشم بیاید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.