دانلود سریال یاغی

بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ یک کرواسی جمعه شب هم ادامه پیدا کرد که در یکی از مسابقات تیم دینامو زاگرب با بهره‌مندی از صادق محرمی در سمت راست خط دفاعی خود از ساعت ۲۳:۳۵ مهمان لوکوموتیو زاگرب رده چهارمی بود.

 

در حالی که بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود در دقیقه ۸۹ نیکولا مورو هافبک دینامو زاگرب مرتکب خطای پنالتی شد تا با دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شود که همین فرصت را لوکوموتیو با ضربه مارکو تولیچ تبدیل به گل کرد تا به برد مهمی در دربی زاگرب برسد.

 

یاران محرمی که در هر پنج مسابقه گذشته لیگ یک کرواسی به برتری رسیده بودند موفق نشدند این روند را حفظ کنند و در دیدار حساس مقابل لوکوموتیو زاگرب با یک گل شکست خوردند تا با وجود صدرنشینی ۶۸ امتیازی بمانند و نتوانند اختلاف امتیازی خود با هایدوک اسپلیت رده دومی را مجددا به ۲۰ امتیاز برسانند.

 

صادق محرمی در تقابل مقابل تیم سابق‌اش مثل هفته گذشته حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب دینامو زاگرب داشت و سیزدهمین بازی فصل خود در لیگ یک کرواسی را انجام داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.