به گزارش “مجله ایما” شیوع ویروس کرونا و ایجاد بحران جهانی باعث شده تا فیفا و هم‌چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال تعویق مسابقات ملی و باشگاهی در سطح قاره باشند. در همین رابطه شایعات زیادی به وجود آمد که مسابقات مقدماتی جام جهانی به طور کلی چند ماه عقب بیفتد. در همین رابطه AFC جلسات مهم و متعددی را با طرف‌های غربی و شرقی قاره کهن انجام داد و تا دو روز آینده نتیجه قطعی را اعلام می‌کند.

 

اما ابراهیم شکوری در خصوص تعویق مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ خبر مهمی داد و گفت: دیروز و پریروز جلساتی در این خصوص در فیفا برگزار شد و همین امروز هم نمایندگان ما برای تصمیم‌گیری درباره بازی‌های تیم ملی در قطر بودند. فکر می‌کنم بازی‌ها تا شهریور ماه عقب بیفتد و باید منتظر صورتجلسه این جلسات باشیم. به احتمال زیاد بازی‌های فروردین‌‌ و خرداد تیم ملی  به عقب می‌افتد ولی طبق درخواست ما ترتیب مسابقات عوض نمی‌شود و ابتدا با هنگ‌کنگ و کامبوج بازی می‌کنیم و بعد بازی‌های خرداد برگزار می‌شوند.

 

فدراسیون فوتبال به دنبال این است در ابتدا و طبق برنامه قبلی با هنگ کنگ در تهران، با کامبوج در این کشور و بعد از آن با بحرین و عراق در استادیوم آزادی بازی کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.