دانلود سریال یاغی

“” و به نقل از فارس شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در جدیدترین مصاحبه خود از کادر پزشکی و بهداشتی دنیا که در خط مقدم با ویروس کرونا مبارزه می کنند تقدیر کرد.

 

رئیس AFC در مصاحبه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در شرایطی که این روزها شک همه ما را فرا گرفته پیش از هر زمان دیگری به توانمندی افراد فعال در بهداشت چشم دوختیم. ما به عملکرد پزشکان پرستاران و تمام افراد خدمات درمانی در این شرایط بحرانی افتخار می کنیم.

 

وی افزود: در فوتبال ما با کلماتی مثل قهرمانان و ستارگان عادت داریم اما در این شرایط سخت باید بگویم کادر درمانی  قهرمانان و ستاره های واقعی هستند که بدون خستگی در حال نجات جان مردم جامعه خودشان هستند. آنها قهرمانان واقعی این روزها و مستحق تمجید هستند.

 

شیخ سلمان عنوان کرد: در چنین شرایطی بسیاری از بازیکنان و مربیان فوتبال در کمپین AFC برای پاره کردن زنجیره ویروس کرونا با ارسال نصحیت های خود به مردم کمک کردند. اکنون بیش از 50 ستاره فوتبال آسیا در این کمپین ما شرکت کردند و این اقدامی زیبا است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.