مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

هومن افاضلی با اینکه از ابتدای فصل با پارس جنوبی نبوده اما با کسب شش امتیاز در پنج بازی از بیست امتیاز کسب شده هواداران جمی را به بقای این تیم در لیگ برتر امیدوار کرده است. مسئله‌ای که افاضلی خیلی به آن امیدوار نیست: راستش را بخواهید نمی‌توانم با مردم جم صادق نباشم؛ روز اول به بنده وعده حل مشکلات را دادند و براساس صحبت‌هایی که میان من و مسوولان باشگاه و منطقه ویژه رد و بدل شد به هواداران عاشق جمی قول دادم مأموریت من حفظ تیم در لیگ برتر است و حتی این قول راهم دادم تا سه مرتبه مشکلات را درون تیم عنوان کنم ولی باور کنید برای هر مشکلی سی بار با آقایان مستقیم و غیر مستقیم تذکر دادم اما فقط وعده امروز و فردا شنیدیم. پس بنابراین شما بگویید با این شرایط چطور امیدوار به موفقیت پارس جنوبی داشته باشم.

 

سرمربی پارس جنوبی که در آخرین دیدار لیگ برتر موفق به شکست تراکتورسازی شد در خصوص حاشیه‌های پارس جنوبی حرف‌های جالبی مطرح می کند: متاسفانه مشکل من تنها معضلات مدیریتی و مالی نیست بلکه دلالی هم هست. الان دلالی هست که به دنبال برهم زدن تیم من است. جالب است مدل کار این آقا که اگر لازم شد درباره‎اش بیشتر صحبت خواهم کرد با سایرین متفاوت است. چون برخلاف برخی از مربیان از گروه این فرد بازیکن پولی نگرفتم دائما در حال سمپاشی علیه تیم من است و جالب است که همان ابتدا به من می گوید جدا از این بازیکنان شما از یک شاخه گل تا ۴۵۰۰ یورو می توانید هدیه بدهید!
افاضلی در ادامه می‌گوید: همواره سعی کردم با صبوری و تعامل کار کنم چون شرایط مربیگری در ایران اینگونه است ولی نه پول بازیکن به خانه‌ام می برم و نه به کسی باج می دهم حتی اگه خانه‌نشین شوم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.