به گزارش “مجله ایما”، در نخستین مسابقه هفته نوزدهم لیگ برتر آذربایجان، تیم سومقایت که همانند دیدار اخیرش پیمان بابایی را در ترکیب و مهدی شریفی را نیز به همراه او در خط حمله داشت، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز به مصاف تیم رده سومی کِشلا رفت.

 

در حالی که چهار دقیقه از بازی نگذشته بود، پیمان بابایی موفق شد به روند ناکامی چهار هفته اخیرش در باز کردن دروازه حریفان پایان دهد و گل اول سومقایت برابر کِشلا را به ثمر رساند.

نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اما در دقیقه ۵۹ رحیم سادیخوف گل دوم سومقایت را زد تا یاران بابایی و شریفی در آستانه برتری قرار بگیرند ولی آلخاسوف در دقیقه ۸۰ گل تساوی کِشلا را به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند و سومقایت با ۲۳ امتیاز در جایگاه چهارم جدول لیگ برتر آذربایجان بماند.

 

پیمان بابایی که امروز هجدهمین بازی فصل خود را برای سومقایت انجام می‌داد، موفق شد هفتمین گل خود را به ثمر رساند تا به همراه دو بازیکن دیگر از تیم‌های نفتچی باکو و قره باغ در صدر جدول گلزنان لیگ آذربایجان قرار بگیرد.

مهدی شریفی، دیگر مهاجم ایرانی سومقایت آذربایجان نیز که بعد از یک هفته به ترکیب سومقایت بازگشته بود، پانزدهمین بازی فصل خود را پشت سر گذاشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.