به گزارش “مجله ایما”، این بار نه صندلی ها کنده شده نه بی کیفیت بوده است، گویا طی قراردادی که بین پیمانکار  و مدیر کل ورزش جوانان استان بوده است، هنوز هیچ اقدامی برای تسویه با این پیمانکار صورت نگرفته است و همین امر باعث شده که پیمانکار استادیوم وطنی مجبور به جمع آوری صندلی های استادیوم وطنی باشد.

 

پیمانکار استادیوم شهید وطنی قائمشهر به مجله ایما گفت: طی صحبتی که با مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران داشتیم قرار بود مهرماه امسال قرارداد فی ما بین ما تسویه شود اما تا کنون هیچ اتفاقی رخ نداده و حتی جوابی هم به ما نداده اند. من تا کنون فقط به احترام هواداران خونگرم فوتبال قائمشهر و باشگاه نساجی سکوت کردم اما دیگر نمی توانم بیشتر از این متحمل ضرر شوم. شاید بد نیست که هواداران نساجی بدانند که حتی اگر همین الان تمام قرارداد من بابت صندلی های استادیوم شهید وطنی تسویه شود باز هم بنده و شرکت من ۲۵ درصد در این قرارداد ضرر خواهیم کرد.

وی افزود: به هر حال پس از پیگیری های بیشمار بنده و عدم هیچگونه جواب و اقدامی از سوی مسئولین در حال حاضر منتظر دستور قضایی هستیم و در اولین اقدام با تمام احترامی که برای هواداران نساجی و فوتبال قائمشهر قائل هستم بر خلاف میل باطنی ام مجبور به جمع آوری صندلی های استادیوم شهید وطنی می شویم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.