به گزارش “مجله ایما”، بیژن طاهری بعد از شکست دو بر یک از صنعت نفت آبادان گفت: ما خوب بازی کردیم و حتی از روزهایی که پیروز می شدیم هم بهتر بازی کردیم و حق مان باخت نبود.

 

او ادامه داد: واقعا باید به یک جمله کلیشه ای بسنده کنم و آن هم این است که فوتبال امروز روی بی رحمش را به ما نشان داد و در روزی که شایسته پیروزی بودیم شکست خوردیم.

مربی سایپا در مورد بازیکنان سرشناس نیمکت نشین هم می گوید: آقاخان هنوز آماده نیست اما ما از بازیکنانی استفاده کردیم که در تمرینات آماده بودند و بازیکنانی هم روی نیمکت داشتیم که در صورت نیاز می توانستیم از آنها استفاده کنیم.

 

طاهری در مورد شرایط خطرناک سایپا در جدول رده بندی هم گفت: ما از روز اول هم گفتیم با توجه به جوانگرایی که کردیم جایگاه این تیم در میانه جدول است و همین اتفاق هم رخ می دهد. انشاالله در بازی های بعدی موقعیت هایمان گل خواهد شد.

او در مورد تعطیلی لیگ به دلیل بیماری کرونا هم گفت: به نظر من اگر کسی قرار است این بیماری را بگیرد تا حالا گرفته بود و بازی ها ادامه پیدا کند بهتر است. گفته بودند این بیماری در عرض دو هفته خود را نشان می دهد و تا حالا که این اتفاق نیفتاده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.