به گزارش”مجله ایما”، رئال مادرید امشب موفق شد بارسا را با دو گل شکست دهد و به صدر لالیگا برگردد. کهکشانی ها که در 5 بازی اخیر خود متحمل سه باخت شده بودند، امشب محکوم به پیروزی بودند و در نهایت به هدف خود نیز رسیدند.

پیروزی ای که نه تنها رئال را به صدر برگرداند که حالا این تیم در بازی های رودررو نیز از بارسا بهتر عمل کرده و در صورت برابری امتیازات، این رئال است که قهرمان خواهد شد.

 

 

 

 

زیدان هم به طلسم پیروز نشدن هایش بر بارسا در برنابئو پایان داد. زیزو فصل 17-2016 در برنابئو برابر بارسا 2-3 شکست خورده بود و فصل 18-2017 نیز با سه گل ال کلاسیکو را در برنابئو به بارسا واگذار کرد.

در نهایت و در سومین تجربه هدایت رئال در لالیگا و در برنابئو او توانست طعم پیروزی بر بارسا را بچشد. این مهم به لطف گل های وینیسیوس و ماریانو حاصل شد. دو ستاره ای که کمتر کسی انتظار گلزنی از آنها را داشت.

به خصوص ماریانو که هرگز جایی در فهرست 18 نفره زیدان نداشت ولی به یکباره زیزو نام او را در فهرست ال کلاسیکو قرار داد. ماریانو دقیقه 90 به زمین آمد و یک دقیقه بعد نیز گلزنی کرد تا پاسخ اعتماد زیدان را اینگونه بدهد.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.