دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، وین رونی بعد از درخشش در ترکیب تیم اورتون نهایتاً در سال ۲۰۰۴ تصمیم به جدایی از این تیم گرفت. در حالی که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی به دنبال جذب برونی بودند در نهایت این ستاره انگلیسی تصمیم به حضور در جمع شیاطین سرخ گرفت و به منچستر یونایتد پیوست.

 

رونی بعد از پیوستن به منچستر یونایتد راه اسطوره شدن را در این تیم پیش گرفت و مدت ۱۳ سال در اولدترافورد توپ زد. ستاره انگلیسی یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ یونایتد به حساب می آید و در طول دوران حضورش در این تیم به تمام افتخارات ممکن دست یافت.

 

رونی که چندی پیش در انتقالی جذاب به دربی کانتی پیوست، حالا و در دور پنجم FA CUP رو در روی تیم محبوب خود یعنی منچستر یونایتد قرار گرفته که رقم زننده یک اتفاق جالب و در نوع خود دراماتیک است‌. خود این اسطوره انگلیسی نیز پیش از بازی اعلام کرده بود که برای حضور مقابل منچستریونایتد لحظه شماری می کند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.