دانلود سریال یاغی

امیرعابدزاده فصل خوبی را با ماریتیمو پشت سر می گذاشت که مسابقات تعطیل شد. او که شروع فصل را به خاطر بازی های ملی و سپس مصدومیت از دست داده بود در ادامه کار را گرفت و توانست در ترکیب ماریتیمو عملکرد خوبی داشته باشد و بارها به عنوان بازیکن زمین انتخاب شد. او در میان بهترین های نیم فصل لیگ پرتغال هم بود و بهترین دروازه بان ماه ژانویه شد. با این وجود ماریتیمو شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارد و در حالی که تمرینات تیم های باشگاهی در لیگ پرتغال آغاز شده و این به معنای ادامه یافتن این مسابقات است وبسایت bolanarede در این کشور اقدام به انتخاب 5 دروازه بان برتر این فصل از رقابت ها کرده است که در بین آن ها نام امیر عابدزاده هم دیده می شود.

در این گزارش درباره امیرعابدزاده آمده است : علیرغم فصل ناموفق ماریتیمو که به وضوح روی عملکرد دروازه بان ایرانی تاثیر می گذارد اما او همواره در هر مسابقه همه را شگفت زده می کنم. او دروازه بانی با ویژگی های متفاوت نسبت به دیگر دروازه بان های حاضردر این لیست است چرا که با انرژی تر و پرتحرک تر است. البته نقطه ضعف هایی هنوز دارد که با وجود اینکه 27 سالش است می تواند پیشرفت هم بکند. رفلکس های فوق العاده بازی با پای قوی  هرچند کمی در خروج هایش مشکلاتی دیده می شود.  نه اینکه خروج نکند بلکه گاهی در مهار توپ در خروج ها دچار مشکل می شود اما آنقدر انگیزه و هیجان دارد که خیلی وقت ها توپ را در بین راه قطع کند. با وجود نقاط قوت و ضعفی که امیرعابدزاده در کار فنی اش دارد اما شاید بتوان گفت او بیشترین پتانسیل را در بین 4 درواز بان مهم دیگر در این لیست دارد. امیر اگر به پیشرفت خود ادامه بدهد می تواند فرصت بازی در باشگاه های بهتر را پیدا کند.

علاوه بر امیر عابدزاده 4 دروازه بان دیگر به عنوان بهترین سنگربانان این فصل لیگ پرتغال حضور دارند:کلودیو راموس(توندلا)هلتون لیته (بواویشتا)اودیسه ولاکودیموس (بنفیکا) و دیه گو کاستا (پورتو)

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.