مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

فردین عابدینی درباره اینکه ۶ نفر از اعضای تیم ماشین‌سازی به کرونا مبتلا شده‌اند اظهار کرد: الان فوتبال ما مثل فیلم‌های تخیلی شده که با علم به اینکه در تمرین در معرض ابتلا به یک بیماری هستیم به محل می‌رویم و با یک بیماری مواجه هستیم که هیچ علائمی ندارد ولی ممکن است کشنده نیز باشد.

 

او ادامه داد: در کنار بچه‌ها تمرین می‌کنیم و همه سالم و سرحال هستند اما فردا می‌بینیم کرونا داشته‌اند و همین اتفاق موجب وحشت همه ما می‌شود. باور کنید من از دیروز که جواب آزمایش‌ها اعلام شده است سر درد گرفته‌ام و با خودم می‌گویم شاید در دو روز اخیر که برای تست رفته بودیم من هم مبتلا شده‌ام و الان سلامت خانواده‌ام در خطر است.

 

مدافع ماشین‌سازی اضافه کرد: کاش ما و فوتبالمان امکانات اروپایی‌ها را داشتیم و با علم روز و امکانات به روز تمرینات را آغاز می‌کردیم ولی متاسفانه نه علم و نه امکانات اروپایی داریم اما می‌خواهیم مثل آنها عمل کنیم که این اصلا امکان‌پذیر نیست و با دست خود خود را به کرونا مبتلا می‌کنیم و به نوعی بخاطر حقوق فوتبالی جان خود و خانواده را در خطر قرار می‌دهیم.

 

عابدینی در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: ای‌کاش مسوولین به فوتبال و لیگ برتر نگاه واقع بینانه‌تری داشتند و به جای برگزاری هول هولکی برنامه‌ریزی خوبی می‌کردند تا فصل جدید را بدون دغدغه آغاز می‌کردیم. تا آن زمان ساختارسازی‌ها انجام می‌شد که خانواده‌ها در خطر نباشند اما شرایط فعلی جدا از ضربه‌ای که به فوتبال می‌زند خانواده‌ها را نیز تبدیل به یک بیمار روانی کرده است که من از لحاظ روحی و روانی قدرت ادامه این شرایط را ندارم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.